Dla dzieci

Dzień Dziecka dla małych i nieco starszych dzieci

2019-04-18
0 komentarzy

Dzień Dziecka powinny obchodzić wszystkie dzieci! Małe, duże, grube, chude, grzeczne i te psocące, przynoszące same piątki i te które wolą bardziej wykazać się na lekcjach wychowania fizycznego. 1 czerwca jest piękną datą w kalendarzu. Pozwala nam przypomnieć sobie o wielkim skarbie jaki otrzymaliśmy od życia. Nawet jeżeli nie mamy własnych dzieci, warto odwiedzić tego dnia dzieciaki swojego rodzeństwa czy kuzynostwa. Uśmiech dziecka pozwala uratować nawet najgorszy dzień. I to każdego dnia w roku. 1 czerwca możemy się za to odwdzięczyć. Warto wobec tego podarować im przede wszystkim swój czas i uwagę, ale również wręczyć coś fajnego. Postaramy się znaleźć dla Was kilka inspiracji, którymi możecie się kierować. Pamiętajcie jednak, że ostateczna decyzja należy do Was – długi spacer lub wycieczka za miasto to też fajny prezent, zwłaszcza jeżeli znajdzie się też miejsce na super zabawę.

Prezent na Dzień Dziecka dla szkrabów

Bono z U2 śpiewał kiedyś, że wolność ma zapach głowy niemowlaka. Coś w tym jest bo taki mały bobas potrafi postawić na nogi lepiej niż kawa z prozakiem i pozwala zapomnieć o wszystkich rzeczach i sprawach, które nas ograniczają. W momencie opieki lub zabawy z małym dzieckiem, potrafimy całkowicie zapomnieć o całym świecie. I to jest piękne! Zwłaszcza jeżeli bobas jest na tyle duży, że potrafi wdać się z nami w interakcję. Trzeba też wspomnieć o dzieciach, które niedawno nauczyły się mówić, to jest prawdziwy fun, zwłaszcza jeżeli uda nam się nauczyć go nowych słówek, które rodzice niespecjalnie widzą w jego słowniku. Mamy dla Was kilka ciekawych gadżetów na Dzień Dziecka dla takich małych urwisów.

Pierwszym z nich jest coś, co pozwoli całkowicie oszukać system i umożliwi dziecku chodzenie w butach po całym domu! To skarpetki, które wyglądają zupełnie jak trampki. Nadruk wykonano z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal, dzięki czemu sprawiają złudzenie prawdziwego obuwia. Twój smyk będzie biegał w nich również w przedszkolu!

Jeżeli Twoje dziecko jest niejadkiem, mamy dobrą wiadomość! Znaleźliśmy tacę do jedzenia, która jest jednocześnie grą! Możesz umieścić na każdym z 8 pól do przejścia dowolny posiłek. Dziecko będzie miało wielką frajdę podczas jedzenia, ponieważ ostatnia plansza to zwycięstwo! Od tej pory śniadania, obiady i kolacje nie będą zmaganiami, tylko przyjemnością! Taca dla niejadka jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości.

A teraz coś dla prawdziwych osiłków! Widzieliście kiedyś, żeby bobas podniósł 0,2 kg hantelek i był w stanie dodatkowo wykonać na nim serię ćwiczeń na biceps? My też nie, aż do czasu kiedy zobaczyliśmy grzechotkę, która imituje z wyglądu wspomniany ciężarek. To świetna zabawka dla dziecka i rodziców, którzy rozbawieni mogą oglądać, jak ich bobas bawi się grzechotką. Przy okazji można wykonać serię zdjęć i rozesłać znajomym – efekt zaskoczenia gwarantowany!

Co na Dzień Dziecka dla starszych urwisów?

Większe dzieci – większe problemy. To wytarty slogan i chcemy, żeby takim pozostał, jednak mijał się z prawdą. Wierzymy w to, że jeżeli dziecku poświęca się odpowiednią ilość uwagi, to ma się całkowitą kontrolę nad jego rozwojem – zarówno nad emocjami jak i rozkwitem intelektu. Czasami warto podsuwać mu pewne pomysły, aby ukierunkować je we właściwą stronę. Nic jednak na siłę! Dziecko musi chcieć się rozwijać. Kolejne zestawienie trzech inspiracji prezentowych na Dzień Dziecka nazwalibyśmy kreatywnymi katalizatorami dla łebskich osesków.

Edukacyjne zabawki to jeden z najlepszych darów technologii. Fajnie że inżynierowie i programiści skierowali się również w stronę tych najmłodszych użytkowników. Doskonałym przykładem może być Robot MiP. To interaktywna zabawka, która działa w połączeniu ze smartfonem lub tabletem. Wystarczy pobrać darmową aplikację na Android lub iOS. Aplikacja dostarcza mnóstwo ciekawych gier i zabaw, które przy okazji uczą. Robot rozwija również własną, autonomiczną osobowość. Możemy również sterować nim gestami.

Kolejnym ciekawym, edukacyjnym gadżetem jest smartfonowy mikroskop Discovery. To bardzo ciekawe urządzenie, które dołączane jest do smartfona, tak aby zakryć optycznie aparat. Dzięki temu dziecko ma możliwość 30 krotnego zbliżeniu obserwowanego obiektu. Jesteśmy przekonani, że każdy dzieciak, kierując się ciekawością obejrzy kilkaset różnych przedmiotów, zarówno organicznych jak i nieorganicznych. Gadżet jest licencjonowanym produktem Discovery Channel.

Ostatni gadżet zostawiliśmy dla fanów świata Harry’ego Pottera. Przeznaczony jest również dla starszych dzieci, takich którym zdążyliście już dać osobisty smarfon. To powerbank z logo Hogwartu! Ma pojemność 5200mAh więc spokojnie można zabrać go na przygody w ogrodzie Hagrida lub na ulicy Pokątnej.

Jeżeli zastawialiście się jaki prezent na Dzień Dziecka wybrać – mamy nadzieję, że trochę Wam pomogliśmy. Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie znaleźliśmy te kilka gadżetów, to możemy przekierować Was na: toys4boys.pl

Dodaj komentarz

Nigdy nie udostępnimy Twojego e-maila.