Przewijak na łóżeczko - Opinie, cenai komodę
Dla dzieci

Przewijak dla dzieci i niemowląt

Przewijak dla dzieci i niemowląt
5 (100%) 1 głos[ów]

Jaki przewijak dla dzieci i niemowląt wybrać?

Większość rodziców uważa, że przewijak jest zbędnym elementem wyposażenia pokoju dziecięcego. Czy faktycznie? Przebieranie dziecka pochłania bardzo dużo czasu z życia rodzicielskiego, dlatego też warto zastanowić się, czy przewijak dla niemowlaka okaże się być zbędnym. Mówi się, że dziecko można przewijać praktycznie wszędzie, jednak czy na pewno wygodnie? Przewijaki dla niemowląt są o tyle dobre, że dzięki nim wszystko jest czyste, rodzice mają pod ręką niezbędne do przewijania akcesoria, a i dziecko czuje się bardziej komfortowo.

Przewijaki dzielą się na kilka rodzajów. Co mamy do wyboru?

  • Przewijak na łóżeczko,
  • przewijak z wanienką,
  • przewijak na komodę,
  • przewijak ścienny,
  • półko przewijak,
  • przewijak turystyczny.

To, który przewijak dla dziecka wybierzemy, zależy tylko i wyłącznie od naszych preferencji. Ważne jednak, by mebel ten nie był zbyt mały. Przewijak powinien być także stabilny i posiadać odpowiednie zabezpieczenia boczne. Zapewni to naszemu dziecku nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo.  Przewijak powinien być zamontowany na dostosowanej do naszych potrzeb wysokości.

Podczas wyboru przewijaka dla dziecka warto zwrócić także uwagę na to, czym został wyściełany i z jakiego materiału jest stworzony. Podkładka/materac powinien być wykonany z materiału, który będzie odporny na przemakanie. Ułatwi to także czyszczenie przewijaka. Warto wybrać taki przewijak, który posiada dodatkową nakładkę materiałową – koniecznie ściąganą! Dziecko nie będzie musiało leżeć na zimnym, gołym materacu. Ważne, by materac wykonany był z surowców naturalnych.

Jeśli zdecydujemy się na zakup przewijaka na komodę czy stół, warto zwrócić uwagę na ilość półek, szafek i szuflad, jakie przewijak posiada. Ułatwi nam to nie tylko przewijanie, ale także przechowywanie niezbędnych do tego rzeczy. Przewijak powinien być przede wszystkim praktyczny – wybierajmy modele, z których będą mogły korzystać także większe dzieci. Przewijak powinien być także łatwy w demontażu.

Po zakupie pamiętajmy, że przewijak musi znajdować się w ciepłym miejscu. W żadnym wypadku nie umieszczajmy przewijaka dla dziecka pod oknem czy w innym zimnym i przewiewnym miejscu.

Przewijak dla dzieci – opinie i ranking 2016 / 2017

Poniżej znajdziesz najlepszych producentów z kategorii: przewijak dla dzieci i niemowląt. W poniższym zestawieniu znajdziesz takich producentów jak Klupś, Ceba, Berber, Roba, Bebe-Jou, BabyMatex, Sensillo, Beaba. Każdy model uzupełniony został cenę, opinie oraz parametry techniczne.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *