Wanienka dla dziecka - niemowląt - noworodków
Dla dzieci

Wanienki dla niemowląt

Wanienki dla niemowląt
5 (100%) 1 głos[ów]

Najlepsza wanienka dla dziecka / niemowlęcia

Kąpie jest czynnością, która powinna być przyjemna nie tylko dla malucha, ale także dla rodzica. Jeśli nie wiem, na jaką wanienkę najlepiej się zdecydować, warto rozważyć trzy opcje: wanienkę klasyczną, wiaderko i fotel kąpielowy. To na co się zdecydujemy zależy w głównej merze od nas samych, gdyż wanienka oprócz do potrzeb dziecka, musi być także dopasowana do pomieszczenia.

Wielu rodziców decyduje się na zakup najprostszej, klasycznej wanienki dla dzieci do kąpieli. Nie ma w tym nic złego, warto jednak pamiętać o matach antypoślizgowych.

Dla osób, które nie posiadają przestronnych łazienek, a kąpiel malucha jest nowością, warto skupić się na wyborze foteli kąpielowych. Istnieje wiele modeli foteli kąpielowych, jednak najważniejszym elementem, który taki fotel powinien posiadać jest jego stabilność. Należy zwrócić szczególną uwagę, czy posadzone w fotelu dziecko nie przechyla się i czy po prostu się w nim mieści. Fotel bez problemu zmieści się w brodziku czy wannie, nie zabierając tym samym cennej przestrzeni. Niektóre modele posiadają także wiele udogodnień dla świeżo upieczonych rodziców – wbudowany termometr czy dozownik na mydło.

Idealnym wyjściem dla dzieci, które nie lubią się kąpać będzie wiaderko kąpielowe. Jest to wanienka bardzo przyjazna dzieciom, gdyż podczas kąpieli pomaga w uzyskaniu pozycji embrionalnej. Dziecko czuje się bezpiecznie, wycisza się i relaksuje. Do kąpieli w wiaderku nie potrzeba dużej ilości wody.

Wanienka dla dziecka / niemowląt – Ranking 2016 / 2017

Poniżej znajdziesz najlepszych producentów i najlepsze wanienki dla dzieci i niemowląt. W poniższym zestawieniu znajdziesz cenę, opinie oraz dodatkowe informacje o każdym modelu.

Najlepsze zapytania:

  • wanienki dla niemowląt z termometrem
  • wanienki dla niemowląt ze stojakiem
  • składana wanienka dla niemowląt
  • wanienka turystyczna dla niemowląt
  • wanienki ze stelażem dla niemowląt

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *