Wieczna róża i 2 inne, niekonwencjonalne rodzaje prezentów na I komunię świętą
Featured

Wieczna róża i 2 inne, niekonwencjonalne rodzaje prezentów na I komunię świętą

2019-11-05
0 komentarzy

I komunia święta to szczególne wydarzenie w życiu małego katolika – to w tym dniu po raz pierwszy będzie w pełni uczestniczył we mszy świętej. Z tej okazji zaproszeni goście kupują dziecku prezent, będący pamiątką tej wielkiej chwili. Wieczna róża, dron, a może sesja zdjęciowa? Sprawdź pomysły na niekonwencjonalny prezent komunijny!

  1. Nowinki technologiczne
  2. Wieczna róża i inne sentymentalne pamiątki
  3. Emocje w prezencie

Jeszcze do niedawna dzieci w prezencie z okazji I komunii św. otrzymywały biżuterię, zegarek, rower górski lub rolki. Obecnie trendy się zmieniły, a na liście komunijnych prezentów pojawiły się najnowsze sprzęty elektroniczne, sentymentalne pamiątki i emocje.

Nowinki technologiczne

Współczesna tendencja do otaczania się nowinkami technologicznymi i gadżetami z górnej półki przejawia się również w prezentach komunijnych. Kilka lat temu standardem stały się laptopy, tablety, aparaty cyfrowe i lustrzanki, a obecnie dołączyły do nich drony i zaawansowane technologicznie roboty do zabawy. Jakość, funkcje i parametry prezentów elektronicznych zależą w dużej mierze od zasobności portfeli gości oraz ich pomysłowości, a ta jest nieograniczona.

Wieczna róża i inne sentymentalne pamiątki

Drugą grupę prezentów stanowią te oparte na chęci uchwycenia chwili i utrwalenia jej na przyszłość. Wśród nowoczesnych propozycji królują profesjonalne sesje zdjęciowe, aranżowane w plenerze lub studiu fotograficznym. Do mniej popularnych opcji należy wręczanie w prezencie wiecznej róży. Wieczna róża to kwiat szczególny, którego naturalne piękno zostało zachowane na bardzo długi czas. Kwiaty te powstają w sposób w pełni kontrolowany – ścinane są w momencie, kiedy wyglądają najdorodniej, a zaraz po ścięciu konserwuje się je w specjalnie przygotowanej substancji. Ta zastępuje soki kwiatu i konserwuje go od środka, dzięki czemu wieczna róża wygląda pięknie przez wiele miesięcy. Tak przygotowany kwiat, opatrzony ręcznie wykonaną kartą, to oryginalny prezent komunijny.

Emocje w prezencie

Wśród pożądanych przez dzieci prezentów komunijnych znalazły się również te niematerialne, które są źródłem głębokich emocji. Do faworytów należą nauka jazdy konnej lub lekcje na ściance wspinaczkowej. Niektórzy goście decydują się na zakup lotu w tunelu aerodynamicznym. Te prezenty kupowane są według zasady – im więcej emocji dostarczy podarunek, tym lepiej. Emocjonalnym podarunkom towarzyszą również dodatkowe profity, np. możliwość nagrania tego wydarzenia na kamerce GoPro lub zakup gadżetów – koszulki, kubka, itp

Dodaj komentarz

Nigdy nie udostępnimy Twojego e-maila.